| anonim_4396 a întrebat:

HOLA! am auzit o melodie in disco o adooor am incercat sa caut dar sad o canta o fata, sau ma rog o trupa, dar vocea e a unei fete... in refren zice kv de gene: "ah ah, ah ah" deci e sooooper! please help me...mersi:*

3 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

" Ah ah, ah ah ", poate se uita dj-ul la vreun film porno in timp ce mixa... daca vii si cu 1-2 versuri poate o sa te ajute cineva...

| c0rinutza a răspuns:

Elena gheorghe-Disco Romancing
http://www.youtube.com/watch?v=QoQ_T61UqQ4

| raluca_6947 a răspuns:

Sincer nu stiu... daca ai putea sa dai mai multe versuri din piesahee hee