| claudiaflw a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =DEuH45mdh7I

uitati-va la acest videoclip si nu veti regreta
ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Este oarecum buna, la inceput suna bine insa pe parcurs, cand incepe refrenul ridica prea mult tonalitatea vocii in loc s-o lase calma si placuta.In rest nu prea am obiectii in afara faptului ca la tonalitati inalte canta versurile prea mult timp.

20 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

O grasă care rage pe o melodie urâtă. Ce-i aşa frumos la asta?

| claudiaflw explică (pentru Wøodenpints):

Da.nu.este.grasa.si.nu.e.o.melodie.urata...

| Wøodenpints a răspuns (pentru claudiaflw):

Ba da. Aia care o cântă e grasă. Uite ce picioare de hipopotam are. Iar melodia e oribilă.

| claudiaflw explică (pentru Wøodenpints):

Are.46.de.kg

| Wøodenpints a răspuns (pentru claudiaflw):

Ce legătură ai kilogramele? Are picioare de hipopotam şi burtă.

| claudiaflw explică (pentru Wøodenpints):

Ba.nu.o.cunosc.bine.si.e.slaba.bat.e.din.cauza.teleonului.si.avea.si.o.rochie.vaporoasa

| yyyyy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Daca aia e grasa inseamna ca tu esti un slabanog laughing Sigur esti!

| claudiaflw explică (pentru yyyyy):

Chiar.iti.multumesc.pentru.ca.eu.stiu.ca.fata.aia.nu.e.gras.multumesc.fata.draguta

| Wøodenpints a răspuns (pentru yyyyy):

Nu, nu sunt. Am un corp atletic şi bine proporţionat.

| Wøodenpints a răspuns:

Poza aia e făcută când eram costumat în personajul principal din filmul the Crow. Ce-i rău în asta?

N-am de ce să fiu modest. Chiar am un corp atletic. Pentru că ştiu să am grijă de el şi fac mişcare.

| Wøodenpints a răspuns:

Păi pe lângă aia cu picioare de porc şi burtă care cântă, eu chiar arăt bine laughing

| claudiaflw explică:

Aoleu.ve.certati.pt.mine? da.am.47.de.kg.sunt.grasa.da.macar.nu.sunt.retardata.ca.,bine.facutul.acela,stii.ce.dute.la.o.casa.de.copii.acolo.ai.sa.vezi.cum.aia.au.grija.de.corpul.lor.ca.sunt.slabi.CRED.CA.DE.ACOLO.ESTI.SI.TU.hai.jet.oceanic.din.intrebarea.mea.ca.m-ai.scos.din.pepeni.si.bine.sa.stii.ca.oamenii.grasi.se.afla.acolo.prin.familia.ta.nu.in.piciorusele.mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiaflw):

Nu, nu eşti grasă la 47 de kg. Eu am 45 şi arăt ca o anorexică care mănâncă numai praz de 3 ori pe săptămână.

| yyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 44 laughing Dar nu arat ca o anorexica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru yyyyy):

Depinde şi de înălţime.
Dacă eşti o liliputană, normal că nu arăţi ca o anorexică.

| yyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu ce inaltime ai draga?

| anonim_4396 a răspuns (pentru yyyyy):

1.65 - 1.67. Nu ştiu sigur.

| claudiaflw explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.dar.nenea.ala.zice.ca.sunt.grasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru claudiaflw):

El e un hipster gay. Şi mie îmi zice că-s grasă la 45 de kg. Nu-l lua în seamă când vine vorba de cât de grasă eşti. Minte mereu. E moldovean. Şi are faţă de cal. Se înţelege.