| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest videoclip?; x
http://www.youtube.com/watch?v=B3vvW2jscwI&feature=playe r_detailpage
Ce poza va placut cel mai mult? Puteti lasa un comm la videoclip...:)

Răspuns Câştigător
| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Pun pariu că ăsta e clipul tău și vrei vizualizări.
Mi-ai cerut părerea deci o să fiu sinceră:Nu îmi place!
De ce? Urăsc anime.

2 răspunsuri:
| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Daca dorești niște păreri de perfecționare fă și tu niște video-uri calumea,adică nu un colaj de poze,ci un video cu un joc sau din viața reală, dacă ideea videoului este bună, pusă la o calitate hd atunci ai o șansă de 80% să prinzi la public și să ai o "carieră" pe youtube.
Scuze dacă am fost prea dură la anteriorul meu răspuns big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este clipul meu, dar nu neaparat pentru vizualizari, ci doar sa imi spuneti niste pareri pentru a ma perfectiona.Sunt la inceput ...ms pentru sinceritate happy