| LastChance a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=0ldtPaimabc
Pareri? Vreau de toate.

8 răspunsuri:
| LastChance explică:

Sa inteleg ca sunt singura persoana careia i se pare jalnic?

Răspuns utilizator avertizat
| RockNbeer a răspuns:

Imi place Arch Enemy, dar imi place in acelasi timp si Megadeth, cover-ul asta este...cum sa iti spun...o gluma, mi se pare mie. Exista anumite piese pe care nu poti folosi o astfel de voce.
Nici instrument-ul nu mi se pare stralucit, au folosit un acordaj mult prea jos.
In schimb cover-ul facut de cei de la Nightwish mi se pare mult mai reusit.

| KristalPop a răspuns:

Îmi place cover-ul mult de tot, dar totuşi... Vocea Angelei Gossow nu se compară cu cea a lui Dave Mustaine.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu prea.Adica partea instrumentala e OK dar vocea e...Mai bine canta normal.

| MaskOfSanity a răspuns:

Îmi place versiunea asta. Bună formaţie, foarte bun cover.

| MetalForever a răspuns:

O stiu, am auzit-o intr-o zi, intamplator, mi se pare putin mai ne-melodica, cum e la Megadeth-vreau sa zic ca Angela-normal ca vocea ei nu se compara cu vocea lui Dave-la fel si chitara-vezi intro-e mai joasa-mi se pare o adaptare pura de death metal-vocea Angelei e ''geniala''

| DanielBalan a răspuns:

Melodia a mai fost jocul flat out 2... varianta din joc suna mai bine, asta e cam ciudata.