| paupaulapaulina a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=AvJva_tDH7g

Dati`va cu parerea [ my voice; o3 ]!`...
Sper sa va placa si va rog, cer sinceritate

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Unu: urasc cum pronunti cuvintele.
Doi: ai luat lectii de canto pana acum?
Trei: presupun ca nu,nu ai voce.
Patru: per mare,nu, nu imi place.
Am fost sincera, daca imi dai stupid inseamna ca esti ipocrita.

| Gina1 a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Hei, canti dragut pe la 0:57!winking

| Gina1 a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Scuze, nu tie am vrut sa-ti zic! happy

| Mockingbird a răspuns:

Pai daca "ceri sinceritate" de ce dai stupid? Nu te inteleg!
Banuiesc ca bixxbiu era sincera ar trebui sa apreciezi macar asta...
trebuie sa fii mai deschisa la orice! (banuiesc ca nu ai vrei sa fii mintita frumos, Nu?)
Cat despre cover nu cred ca sunt eu in masura sa comentez nici vocea nici nimic altceva! Dar sincer iti spun ca fetele au dreptate.

| 342 a răspuns:

Imi place vocea ta.Dar cum a spus si fata de mai sus.nu prea mi se pare potrivita vocea ta ( puternica ) pentru melodia aia.Incearca alt gen de melodii sa canti... dar te sustin pentru ca ai o voce puternica si imi place! Bafta!

| bixxbiu a răspuns:

Cred ca trebuie sters adica vocea e draguta dar nu pentru melo asta

| lolipop01 a răspuns:

Ai o voce super dar cum au zis si,, bixxbiu'' si,, Mascara''...
Nu se potriveste melodia asta cu tine...Incearca alta melodie poate canti super misto...
Iti urez bafta si multa multa sanatate
Te pup:*:*