| PieceSign94 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=b1cG-e1dzEc&feature=relat ed va place aceasta melodie :|
mie nu prea...si din cate am auzit va fi inculsa pe noul album.

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai si de asta nu mai pot eu ca melodia asta nu e faina si va fi inclusa in noul album al lui Lady Gaga, imi plac unele melodii ale ei dar nu sunt chiar asa rupt de realitate incat, daca nu e faina melodia sau nu imi place o melodie de a ei, sa disper in halul asta, poti sa te superi dar asta este adevarul. Nu inteleg, daca nu-ti place melodia atunci de ce mai faci reclama la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitatea sunetului era cam slabă în acel clip, dar e un cântec reuşit. E mai jazzy, mai în stilul lui Aguilera, dar e nevoie şi de melodii de acest fel - acustice, nu doar ritmate; plus că îi sunt puse în evidenţă calităţile vocale. E o părere generală, valabilă pentru orice artist; nu sunt fan.