| ALY_2447 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=OcWspfgk9c8
ce va aduce aminte aceasta divina melodie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin. Show-uri (asa se chemau petrecerile pe vremea mea), cu baieti infierbantati, cu cate o tigara fumata pe balcon, la barfa cu colega de banca, asta dupa certurile cu ai mei, care nu ma lasau la petreceri decat pana la ora10.

3 răspunsuri:
| ALY_2447 explică:

Pe mine personal ma face sa visez dar astept in continuare raspunsurile voastre va pup

| di@n@ a răspuns:

Waw, eram cu un tip cam palid la un revelion si chiar aveam o rochie rosie; dar ce pacat ca tipul s-a imbatat ca un porc si eu am ramas cu...rochia cea rosie si un gust amar. Oricum melodia este superba si merita ascultata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte speciala, cu o femeie specialatongue