Abh
| Abh a întrebat:

Pentru toti cei indragostiti, o melodie divina. http://www.youtube.com/watch?v=FspTcSh00NM. Sa-mi spuneti daca v-a placut!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Superba! Pentru cateva minute am pierdut notiunea timpului si m-am scufundat cu totul in aceasta poveste, m-am contopit cu vocile lor, am simtit, ca plutesc.
Foarte frumoasa melodie! Multumesc, Abh!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dedicație pentru duminică după-amiază!
E ok.
Pa, pa.

Abh
| Abh explică:

Lilith, nu m-a deranjat comentariul, chiar iti multumesc pentru el, a fost intr-adevar o scapare, o fi melodia de vina?

| SweetCandy a răspuns:

Foarte frumos!

Multumim!

| Georgiana2905 a răspuns:

Multumesc din suflet! Sunt adepta cantecelor de genul. Absolut minunat. Mi s-a ridicat parul in varful capului. Eu ascult zilnic Lara Fabian. Poftim un link http://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk

| doinitza12 a răspuns:

Te iubesc... e ceva divin

| RMihai a răspuns:

F fain, de 2 ori m-am uitat

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VierrUZDKek
O alta melodie pentru indragostiti.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna.
Multumim foarte mult Abh.
Melodia este absolut superba.
Pa-pa.

| Nirvana a răspuns:

Abh te apreciez, se vede ca esti un om cu scaun la cap, dar te rog permite-mi sa te corectez in legatura cu "spune-ti" ala. Corect e spuneti. Sunt sigura ca ti-a scapat acest detaliu. Si imi cer scuze daca comentariul meu a deranjat. Nu asta a fost intentia.

| Nirvana a răspuns:

Iar melodia este intr-adevar superba!

| Nirvana a răspuns:

Cu siguranta!

| Nimeni_7600 a răspuns:

super love struck

| a răspuns:

Mi`e una nu`mi place happy`!