| Barajag a întrebat:

Cine isi mai aduce aminte de aceasta melodie si ce simtiti cand o ascultati?
http://www.youtube.com/watch?v=fcokoGjTpCQ&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| brosu a răspuns:

Toţi vei care au văzut filmul Liceeni cred că îşi amintesc melodia.
Mă cheamă să visez, îmi aduce aminte de sentimente de dragoste pură, gânduri frumoase ce mă fac să călătoresc în timp.
Superbă melodia!

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

E foarte draguta melodie.

| OanaG a răspuns:

Eu din fericire mai am 3 ani de liceu.

Totusi vibrez cand o aud.

| marry a răspuns:

Am ascultat melodia asta anul asta, cel putin in semestrul II aproape in fiecare zi happy...anul asta am terminat liceul si deja mi-e dor crying

| andrei12mj a răspuns:

Misto melodia! Eu sunt in clasa a saptea si m-a facut sa sper ca anii de liceu or sa fie frumosi, si ca o sa imi gasesc persoana iubita! Tu ce simti?

| luana1 a răspuns:

Da. Ce timpuri...Acum totul e mult prea complicat. Mi-am dorit sa treaca timpul mai repede, acum nu-l mai pot da inapoi, pot doar sa-mi aduc aminte ascultand o astfel de melodie.

| HiddenCT a răspuns:

Da. imi aduc aminte d ea tongue stiu ca eram pusti cand am vazut filmu prima oara eram clasa a 2 sau a 3a daca nu ma insel, nu mi-au placut niciodata filmele romanesti. dar asta mi-a intrat la suflet laughing avea de toate. drama. umor. dragoste. toate condimentele si tocmai datorita filmului Ani De Liceu a aparut si intrebarea : Oare chiar asa frumosi or sa fie si anii mei de liceu?! tongue nice orqm. bine ca ai adus in discutie tema asta. pup