| LastChance a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=UOyhNRJqIAo
Doar pentru plăcerea urechilor.

67 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Iar in norvegiana? Ce **** mea,astia fac numai melodii sa nu le inteleg eu? Da' oricum suna epic, merge de speriat babe, pe viscol si intuneric.

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Mie mi se pare super tare. Nu erai tu ăla care asculta Mayhem în prostie? E trupă norvegiană.

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Stiu ce origini au trupele de black metal pe care le ascult.Si mie imi place melodia, da' ma oftic ca nu stiu ce zic pe acolo, si trebuie sa traduc versurile.Si norvegiana mai si seamana cu limba bozgorilor. Dafuq?!

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Aaaa, de versuri ziceai. Credeam că nu înţelegi metalul norvegian... thinking

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Meh,de aceea s-a inventat translate-ul, ca altfel dadeam ca prostu' din cap si nu intelegeam nimic.Eu tot vreau mai multe melodii de black in latina, cu vocea tipului de la Isengard, ca sa dea ceva aer de Inchizitie. smug

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Dumnezăule, vii mă la OstFest? Hai să facem o băută că ştiu că eşti maiestru. Mai vin şi Wooden şi Crisis.

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Eu doar cu Motorhead, Dimmu si Motley Crue nu-s asa sigur, ca e cam subtire asa. Vreau sa vad cine vine in ziua trei.Personal,as vrea ceva grav, un Iron Maiden sau un SOAD...Si,unde dracu dorm in Bucuresti trei zile, fara sa mi se fure bautura cat dorm? straight face

LE: Acum vad ca vin si Megadeth.Parca asa mai merge.

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Pe motley crue mă piş oricum. Oricum, Megadeth, Motorhead şi Dimmu eu consider că nu sunt de pierdut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Daca vrei, te culc eu in sufragerie sau in pod cat esti in Bucuresti.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nu mai bine vii si tu,si dormim prin parcuri,intre o tarie si un joint, asa, ca intr-o viata boema?

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Ne cazezi pe toţi în pod. Plătim chirie şi nu suntem zgomotoşi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Va fi dragut sa dormiti cu soriceii si paianjenii, plus un geam deschis, pe aschii si caiete vechi.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i bai, ca tu ma primesti in camera la tine. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Epic! Sa dormim impreuna... In parc, ca boschetarii day dreaming.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ziceam in parc, ziceam de un loc mult mai comod.

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Iubesc şoarecii şi păianjenii, doar gândaci să nu ai că am fobie la insecte. (serios)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Te primesc, ba chiar iti aduc micul dejun la pat, iti pup si curat picioarele, iti fac prajituri, iti calc hainele, iti spal chilotii, iti fac temele... E bine, sfintisor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Uh, nasol. Atunci cum de nu ai fobie de paianjeni? Nu sunt tot insecte?

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Arahnide.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Mai bine ne cazam in biserica. Ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Urasc paianjenii, sunt arahnofoba. sad

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Dacă chiar eşti, e nasol. Ştiu cum e să ai fobie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Ee, in timp sper sa se duca fobia. Trebuie ambitie, rabdare si calm.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce ar zice popa cand ne-ar vedea, dar cred ca primeste si pacatosi.Imi spal eu singur,si de mancare,stiu sa fac si singur,tu trebuie sa fii acolo doar ca sa ma distrezi, si cica, sa ma fascinezi.Circar,gen.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eee cam greeeu. Da' ce-s eu, platita sa fiu mascarici? laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Te platesc! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Plateste-ma cu afectiune si atentie, asa sunt multumita. Doar suntem frati, ce naiba, cum sa iti cer bani?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Afectiune si atentie?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu mai bine te fac mai desteapta si mai epic-boss?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Daaa, vreau si eu sa fiu epica! Mai epica decat tine.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai epica decat bine n-ai cum sa fii. Daca vrei ceva epic, trebuie sa imi dai sange si ADN de la tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Sange si ADN? Dar ce, vrei sa imi clonezi un copil in laboratorul sfant? Eu iti dau, vino sa imi recoltezi sange din vena... Desi urasc analizele.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Iau sange de la tine,dupa iau de la mine,recombin catenele de ADN, si iese o chestie epica precum mine, si cicalitoare precum tine.Cu asta dezlantui iadul! smug

Si,apropo,ca sa nu-ti fie frica atunci cand ti se ia sange, tuseste, ca sa eliberezi presiunea sanginva de pe locul unde ti-l baga...Acul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce dragut. Geniala idee.
Mersi de sfat. O sa tin cont.
Ma intreb cum va arata creatura. Tu ce crezi?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu creatura, ca nu poti sa faci un om doar cu ADN.Sangele acela,ziceam eu,il recombin, si ti-l trimit iarasi tie, ca sa ai parte de 50% din epicitatea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Genial. big grin
Dar daca grupele de sange nu se potrivesc?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh,atunci mori si gata. devil

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Bă, întrebarea mea a devenit chat?

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Da.Problem,officer?

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Chiar ai să-mi spui aşa când am să termin Academia de Poliţie. cool

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Te faci politista, satanisto? Cred ca ti-am gasit reincarnarea:
http://www.youtube.com/watch?v=WNDlf6hA6TY&feature=relmfu

Mie sa-mi spui Horatio.Si nu la poetul ala gheu de la romani ma refer.Zic de ala din CSI.Si partea mai cooleanu e ca pe tine lumea o sa te injure,si o sa faca misto de tine, si eu am sa ii pun mereu pe goana pe ciorile care au chef de rafuieli mafiote, sau aia care deja au ciopartit niste romanasi idioti. B-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Adica, tie nu ti-ar pasa daca traiesc sau mor? sad

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da,dar daca mori, cu atat mai bine, ca am ce sa mananc daca ma prinde crivatul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Esti canibal?!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma adaptez rapid la conditii extreme...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ai, ce sa iti povestesc. Dar daca ne mananci, o sa ramai fara ucenice de orgie, deci nu e prea profitabil

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh,gasesc altele, sau ma orientez spre necrofilie.Si te mananc doar pe tine, ca esti frageda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Genial. Ce frageda ma simt, mananca-ma de vie, te rog!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi ranza si ficatii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Smulge-i din mine!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nu stiu daca imi dai voie,si nici nu vreau sa ma manjesc de sange,mate, si ce mai ai tu prin interiorul tau.Ti-i scoti singura, ca eu n-am chef.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Pai o sa mor de durere, fratior. Vrei sa mi-i smulgi postmortem?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mori, promit sa nu te dau la necrofili.Si stai linistita ca nu mori de la doua-trei mate imprastiate pe jos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Pai si eu, fara mate, cum mai mananc? Cum mai traiesc?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh,mori,ca nu-i mare pierdere.

| Downfall a răspuns:

Genial! Mulţumim pentru postare, nu ştiam formaţia big grin

| Woodenpints91 a răspuns:

Ţi-au răspuns toţi. S-au speriat şi au fugit laughing.
Eşti forever alone creaţo...

| LastChance explică (pentru Woodenpints91):

Forever alone like a boss! cool

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Pff, cât de genială poate să fie...
Mulţumesc mult pentru "postare".

| Mihaita23 a răspuns:

Ce infricosator suna straight face

| FelixAndrei a răspuns:

Da

| kossmykossmyn a răspuns:

Super tare nu credeam ca exista asa ceva e superwinkingwinking