| LastChance a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=UOyhNRJqIAo
Doar pentru plăcerea urechilor.

67 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ţi-au răspuns toţi. S-au speriat şi au fugit laughing.
Eşti forever alone creaţo...

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Pff, cât de genială poate să fie...
Mulţumesc mult pentru "postare".

| Dumnezău a răspuns:

Iar in norvegiana? Ce **** mea,astia fac numai melodii sa nu le inteleg eu? Da' oricum suna epic, merge de speriat babe, pe viscol si intuneric.

| Downfall a răspuns:

Genial! Mulţumim pentru postare, nu ştiam formaţia big grin

| LastChance explică (pentru Woodenpints91):

Forever alone like a boss! cool

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Mie mi se pare super tare. Nu erai tu ăla care asculta Mayhem în prostie? E trupă norvegiană.

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Stiu ce origini au trupele de black metal pe care le ascult.Si mie imi place melodia, da' ma oftic ca nu stiu ce zic pe acolo, si trebuie sa traduc versurile.Si norvegiana mai si seamana cu limba bozgorilor. Dafuq?!

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Aaaa, de versuri ziceai. Credeam că nu înţelegi metalul norvegian... thinking

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Meh,de aceea s-a inventat translate-ul, ca altfel dadeam ca prostu' din cap si nu intelegeam nimic.Eu tot vreau mai multe melodii de black in latina, cu vocea tipului de la Isengard, ca sa dea ceva aer de Inchizitie. smug

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Dumnezăule, vii mă la OstFest? Hai să facem o băută că ştiu că eşti maiestru. Mai vin şi Wooden şi Crisis.

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Eu doar cu Motorhead, Dimmu si Motley Crue nu-s asa sigur, ca e cam subtire asa. Vreau sa vad cine vine in ziua trei.Personal,as vrea ceva grav, un Iron Maiden sau un SOAD...Si,unde dracu dorm in Bucuresti trei zile, fara sa mi se fure bautura cat dorm? straight face

LE: Acum vad ca vin si Megadeth.Parca asa mai merge.

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Pe motley crue mă piş oricum. Oricum, Megadeth, Motorhead şi Dimmu eu consider că nu sunt de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Daca vrei, te culc eu in sufragerie sau in pod cat esti in Bucuresti.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nu mai bine vii si tu,si dormim prin parcuri,intre o tarie si un joint, asa, ca intr-o viata boema?

| LastChance explică:

Mă piş pentru că nu am auzit de ei până acum şi nici nu i-am ascultat. Nu ştiu ce gen cântă, dar nu fac parte din playlistul meu şi d-aia. Cu glamerii nu am nimic, ba chiar îmi plac câteva trupe şi mai ascult din când în când, iar cu replica lui Mustaine nici eu nu sunt de acord. Am spus asta într-un răspuns mai vechi. Ştiu că frustrat omu', dar nah! Probabil e încă virgin.

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Ne cazezi pe toţi în pod. Plătim chirie şi nu suntem zgomotoşi.

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Eu zic ca se merita sa asculti trupa unui om care a inviat la propriu.Si nu dupa trei zile,cum a facut cacanarul de Gizăs,direct in ambulanta! Incearca Kickstart My Heart, e privita in general ca cea mai buna melodie a lor, da' nici cu If I Die Tomorrow nu mi-e rusine.Si nu-i virgin, are doi copchii dupa el.

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Nu-l jigni pe preaslăvitul Gizăs.
E virgin şi cu copii şi fără. laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Asta e ofensa la adresa roscovanilor sau gen? Ron Weasley dislikes this.

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Nu, nu. N-am nimic cu roşcovanii. Mustaine e mai mult blond, decât roşcovan, iar pe Ron Weasley îl iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Va fi dragut sa dormiti cu soriceii si paianjenii, plus un geam deschis, pe aschii si caiete vechi.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i bai, ca tu ma primesti in camera la tine. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Epic! Sa dormim impreuna... In parc, ca boschetarii day dreaming.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ziceam in parc, ziceam de un loc mult mai comod.

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Iubesc şoarecii şi păianjenii, doar gândaci să nu ai că am fobie la insecte. (serios)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Te primesc, ba chiar iti aduc micul dejun la pat, iti pup si curat picioarele, iti fac prajituri, iti calc hainele, iti spal chilotii, iti fac temele... E bine, sfintisor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Uh, nasol. Atunci cum de nu ai fobie de paianjeni? Nu sunt tot insecte?

| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Arahnide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Mai bine ne cazam in biserica. Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Urasc paianjenii, sunt arahnofoba. sad