1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilustrațiile îmi plac. happy
Dar nu sunt patriotă și nici fană muzică folclorului românesc.

Însă doar instrumentalul ăla + ilustrațiile m-au transpuns parcă într-o altă eră. În altă dimensiune. happy

Dar tot ilustrațiile au tot farmecul. Acelea chiar mi-au amintit de eleganța vremurilor trecute/apuse. Și mi-au arătat cât de mult s-au schimbat vremurile de atunci, acum. happy

God! Eu însă abia acum observ că întrebarea este la rubrica "Muzică" deci despre asta era întrebarea ta, de fapt. happy

Nu ai găsit omul potrivit care să-ți dea un răspuns, nici chiar unul negativ. Deoarece muzica mea, a nație mele chiar nu mă prea atrage. laughing