| Sill a întrebat:

I se portiveste melodia lui Justin Bieber?(eu zic ca da :-bd):
http://www.youtube.com/watch?v=1AXHJ7bvYgI

7 răspunsuri:
| Crystal1807 a răspuns:

Nu...nu i se potriveste deloc...ci lui Michael Jackson.cred ca cine a compus melodia de la el s-a inspirat tongue

JB e chiar cool pentru 14 ani sau catzi are el

| Crystal1807 a răspuns:

Sincer chiar nu sunt immebunita dupa el.defapt abia daca ii ascult melodiile... dar daca mai exista si lume care comnteaza fara a sti despre ce vorbeste asta e!

| Sill explică:

Ooo da toata viata mea o stat in umbra lui Justin Bieber rolling on the floor si apropo majoritatea lumii nu-l critica degeaba ci pentru prestatia lui din timpul videoclipurilor(acum o sa-mi ziceti ca, canta despre fete da sa nu uitam casi richy martin si enrique iglesias cantau despre fete si ei au declarat mai tarziu cas gay deci este jocul asteptarii in cazul lui bieber)

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Nu l-am supoertat niciodata pe asta, Justin Cap de Mop :))
Melodia i se potriveste perfect =))
Aaaaa!
Era sa uit Si inca o melodie pentru el;)
>:)
Katy Perry - you're so GAY!
http://www.youtube.com/watch?v=tWbLkXhGEmo

| vyol3ta a răspuns:

Cand o sa apara intr'o zi pupandu'se cu un baiat o sa le raneasca sentimentele "fetitelor" care sunt innebunite dupa el.

Cat despre melodie, e perfecta.

| LOVEsick a răspuns:

Nu cred. Nu stiu ce aveti cu el. Mentionez ca nu sunt fana, dar nu inteleg de ce toti se iau de el. Asa e el, e mic, mai "strans de gat". De aici pana la a fi gay, e cale lunga. Ori sunteti invidiosi, ori n-aveti ce face si criticati aiurea.

| LOVEsick a răspuns:

Sill cred ca la varsta lui... nu e asa marut, e un tanc cu aspiratii de mare vedeta, cu muci la nas. Habar n-are el de orientarea lui sexuala. El se crede tare daca il plac fetele, nu vezi ca o da in vedetisme si se "afirma" extraordinar prin videoclipuri? Enrique Iglesias gay!? A fost si casatorit(cu o femeie), nu stiu unde ai vazut tu ca el a declarat ca e gay.