| laudima22 a întrebat:

Ieri am auzit o melodie și mai exact pe Tik-Tok, denumește "Nevasta ca a mea" sau Nevasta ca a mea la nimenea" nu știu ceva de genul. Nu e manea, ceva vechi. trupa Progres, nu știu. Cine mă poate ajuta sa o găsesc!

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Trebuia cu Shazam căutare?

| laudima22 explică (pentru DaniTIRB):

Nu

| laudima22 explică (pentru DaniTIRB):

Îmi poți da linkul în altă parte, nu mă pot conecta momentan pe aplicație.

| DaniTIRB a răspuns (pentru laudima22):

Oh, eu sunt de pe calculator, iti dau un link, introdu in acel site secventa aceea din versuri si o sa iti dea anumite muzici https://findmusicbylyrics.com/

| laudima22 explică (pentru DaniTIRB):

O găsi pe YouTube, mersi! Progress o cânta.