| MsEllaVampire a întrebat:

Ieri la TVR1 la emisiunea Lozul cel mare erau invitate 2 trupe de cantareti , una se numea minisong(parca)era cu copii, iar cea de a doua era formata din 5 baieti care canta rock . Problema e ca nu imi aduc aminte cum se numeste trupa, stiu doar ca incepe cu litera F. Care imi spune primul cum se numeste trupa are funda !

2 răspunsuri:
| MsEllaVampire explică:

Auziii nu toata lumea asculta genul ala de nuzica care iti vine sa vomiti, adica manele
:-&

| Pisk_Emil_1991 a răspuns:

Sall cum sa numit pesa care au cintato Bambi ieri la tv1