| EvelinSml a întrebat:

Ii place cuiva trupa Asking Alexandria? big grin Eu am un tricou cu ei. happy

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, si nu inteleg ce-i asa special sa ai un tricou straight face

| Wøodenpints a răspuns:

Te referi la turma aia de păpușei cu freze de homalăi băgați în smoală care urlă de zici că-s împunși cu fier încins în sfincter?
Nu, nu-mi plac.

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu-mi plac.
Şi nu te mai lăuda, eu am vreo 10 tricouri cu fiecare trupă care-mi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu. Sunt jalnici.

| fadnox a răspuns:

Imi placea o melodie, n-am mai ascultat demult

| BlackWaltz a răspuns:

Nu-mi plac. Nu-mi place nicio trupa de metalcore sau screamo, de fapt.

| CristinaValentina a răspuns:

Cum se face ca doar cei care au tricouri cu Asking Alexandria si BVB se lauda, iar cei care asculta muzica adevarata, G N'R, AC/DC, Led Zeppelin, Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers, etc nu zic niciodata nimic? gee, nu va inteleg, jur :))
lasa-te de prostia aia si asculta rock adevarat
http://www.rockfm.ro/

| eluveitie13 a răspuns:

Nu canta prea bine