| VikkaSykes a întrebat:

Cum credeti care trupa e mai faina: Asking Alexandria sau Black Veil Brides?

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ambele-s la același nivel, și nivelul e undeva jos.

| bloodyhell a răspuns:

Sunt naspa amandoua.

| alexxa a răspuns:

Nu sunt cine stie ce fana a genului asta dar prefer Black Veil Brides big grin

| SweetSacrifice a răspuns:

Intrebarea aceasta este foarte grea, avand in vedere ca imi plac amandoua. Ceea ce ma enerveaza pe mine de la un timp este faptul ca unele persoane cred ca stiu ele sigur ce muzica e adevarata.Bai, copii ...Eu zic sa ignorati intrebarea aceasta daca nu va place nicio trupa.

| Wøodenpints a răspuns:

Faină nu-i nici una. Penibile sunt amândouă.

| RennaM a răspuns:

Le ador pe ambele si nu cred ca ar trebui sa alegi ci sa le asculti pe ambele dupa dispozitia ta de zi cu zi

| Maduux a răspuns:

Asking Alexandria normallaughing

| Annie186 a răspuns:

Sunt naspha amandoua

Răspuns utilizator avertizat