| Mony a întrebat:

Ce parere aveti Adam Lambert? Eu il ador:X

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Mie personal nu imi place muzica rock. Dar melodiile lui sunt superbe si datorita lui am mai inceput sa ascult rock. E super tare tipu...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place vocea lui si canta foarte bine, ceea ce apreciez foarte mult la el.

| selly000 a răspuns:

Si eu il ador! Ma bucur mult sa aflu ca mai sunt fani Adam Lambert pe'aici! Imi plac toate melodiile lui! Daca m-ai pune sa aleg o melodie preferata, asta ar fi cel mai greu lucru din lume pentru mine! Ma enerveaza faptul ca nu prea il difuzeaza la televizor...Sa fim seriosi acum! Daca nici el nu are talent, atunci cine?