| T_8837 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adam Lambert?

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Mi-a placut mult de tot tipul asta candva day dreaming Ascultam numai melodiile lui. Sunt frumoase si addicting. Si el era adorabil, acum s-a stricat cu prea mult glam si make-up, cand nici nu era nevoie. Sigur, are o voce de milioane, care inca imi place extrem de mult :X

8 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Imi place foarte mult de el, de fapt am ajuns sa fiu obsedata de el.
Este un cantaret extraordinar.Imi place mult cum se imbraca. Ochii lui albastri sunt atat de cute.
Multi il judeca dupa faptul ca e gay, nu il judeca dupa talentul lui.
Pacat ca Adam nu a castigat America Idol, o persoana atat de buna ca el nu merita sa ajunga pe locul doi, Kris Allen, nici nu se putea compara cu Adam.Adam avea o voce de milioane.
Eu una de abia astept sa isi lanseze al doilea album.
De pe albumul For Your Entertainment ii ascult piesele in fiecare zi.(mama deja spune ca am luat-o razna)
Imi place mult de el, si sper sa aiba numai succese in viata.

Bye!

Răspuns utilizator avertizat
| selly000 a răspuns:

Ooohhh.Adam Lambert...my beautiful angel. vocea lui,ochii,zambetul,parul, personalitatea.Pur si simplu il ador! Imi place muuuult de tot stilul lui vestimentar, iar melodiile sunt superbelove struck

| supergeniu a răspuns:

Nici n-am auzit de el... e barbat?

| DeadRose15 a răspuns:

Adam Lambert! Hmm... tipul asta e unul dintre cei mai buni. pentru mine e cel mai bun. Urasc faptul ca el are ochi frumosi sisi pune prea mult machiaj si nu se mai vede nuanta albastra profunda din ochishori lui adorbabili, are o voce extraordinara si niste mesaje uimitoare ascunse printre versuri.:X:X: Il ador pe Adam!kiss

| denysssa a răspuns:

Supert tare... mie chiar imi place...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca te referi la Adam Lambert.cantaretul mi se pare fascinant este o persoana ciudat dar are niste cantece grozave ...cred ca este un tip extraordinar. Daca tii neaparat poate vei ajunge sa il cunosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam lambert. ahhh Adam lambert. stii pe cineva mai bun? cred ca nu. o bunaciune bisexuala. un demon...