| monica6 a întrebat:

Imi cer scuze celor care sunt anti-manele,dar caut o piesa de ceva timp si nu o gasesc niciunde pe internet.e un blues a lui Adrian Copilul-Minune, numit din cate stiu eu De-ar stii omul cand se naste(asa incepe..si refrenul Fericirea ce-mi doresc, e copii sa m-i cresc)stiu ca e de pe albumul Doar stelele din cer. sper sa nu ma insel! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| thekidno1 a răspuns:

Scrie pe google "youtube to mp3".
Introduci link-ul si dai convert apoi download. Succes
PS:Manelele le asculta cei ce nu au capacitatea intelectuala de a "descifra" si a intelege mesajul unei melodii.No ofense.

| monica6 explică (pentru thekidno1):

No ofense.e in regula, nu comentez nimic deoarece ai dreptate, desii daca nu te superi vreau sa ma justific.eu cant intr-o formatie, si un coleg de al meu m-a intrebat de aceasta piesa si a spus ca nu este pe internet de aceea eram curioasa.nu sunt fan manele, si va cer scuze daca v-am deranjat cu intrebarea mea. daca doriti am sa o sterg.nu imi plac discutiile contradictorii!

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Blues? Adrian Copilul-Minune? CE?!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Polaris):

No,is just a dream, sleep now.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Polaris):

Aceiaşi reacţie am avut-o şi eu.

| monica6 explică (pentru Polaris):

laughing))da..bine am inteleslaughingmi-am cerut scuze de la inceput...

| monica6 explică (pentru FadetoBlack):

Imi cer scuze si tie ca intr-adevar e o intrebare prosteasca, dar e vorba mai mult de o promisiune ca i-am spus persoanei respective ca am sa o gasesc, asa ca am "apelat" si la TPU...sorry again!

| Polaris a răspuns:

E și mai rău dacă-ți ceri scuze atât. Las-o așa. E o întrebare de curiozitate, ceea ce mă lasă la fel de curios cum ar suna o manea blues.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.versuri.ro/......a+mea.html
vezi daca e ceia ce cauti tu.
O zi frumoasa sa ai:)

| monica6 explică (pentru caramela):

Multumesc frumos.dar nu e asta...

| Bobo1923 a răspuns:

O sa mori bai Putza ascultandu-l pe Gutalaughing