| Larisa_3441 a întrebat:

Imi doresc ft mult o chitara de la "mos craciun" credeti ca pot sa il conving pe tata sa mi-o ia? Am 12 ani. Ce chitara imi recomandati atunci cand o sa ii bat un apropo acustica sau clasica? si cam care ar fi pretul mediu FUNDA

Răspuns Câştigător
| LuluRawrr a răspuns:

Buna Larisa:]] Si eu am primit anul trecut de"mos craciun" o chitara. Iam convins pe ai mei foarte usor.Pur si simplu vorbeam mult despre chitari si cat de mult mi-ar place sa am una.love struck Asa ca mosul mia adus o chitara foarte frumoasa. Chitara mea este clasica iar tata mi-a luat-o de la magazinul Muzica de undeva din centru si a costat 300 lei. Si este foarte buna. Funditaa? puppy dog eyes