| razadeluna a întrebat:

Imi plac foarte multi compozitori din muzica clasica, dar Strauss, Mozart, Beethoven si Verdi sunt chiar extraordinari. Sunteti de acord?

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Subscriu şi adaug la lista ta pe J.S.Bach-Concertele brandenburgice şi pe Carl Maria von Weber

| DoOdO a răspuns:

Fiecare ask ce muzica vrea... daca tie iti place ask... mie sincer nu prea imi place muzica clasica

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si mie imi place muzica clasica, adaug pe Maurice Ravel, " Bolero ' e fantastic sau Antonio Vivaldi cu " Anotimpurile "etc.
Razadeluna, felicitari pentru gusturile tale!

mira
| mira a răspuns:

Imi plac si Lalo, Ceaikovski, Sibelius.

mira
| mira a răspuns:

I-am uitat pe Bach si Chopin.

| anna01 a răspuns:

Daca suntem de acord ca sunt extraordinari? Nu-i cumva intrebare retorica? Bach:-d

| floaredetrandafir a răspuns:

Da sunt cei mai tari

| fantoma21 a răspuns:

Da, sunt cei mai buni muzicieni din lume.