| PulbereDeStea a întrebat:

Imi plac melodiile cantate de Yiruma, Lindsey Stirling. Stiti si alte melodii? As prefera sa fie de cantareti romani. Am vazut zilele trecute la tv un interviu cu o pianista romanca dar nu ii mai retin numele.

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Asculta Ludovico Einaudi (Giorni Dispari e preferata mea, Nuvole Bianche, Le Onde), Brian Crain- Wind, Yann Tiersen - La valse d' Amelie, F. Chopin Nocturne in C sharp Minor, Mihaela Ursuleasa, Constantin Sandu, Clara Haskil

| inconscient a răspuns:

Poţi încerca şi "Secret Garden".
http://www.youtube.com/watch?v=cHVutIfa150