| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un star din america credeti ca as putea sa ajung acolo si sa il cuceresc?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ai bani, ce mai stai, du-te indeplineste-ti visul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iti place sa visezi?

| costyn162 a răspuns:

Cred ca esti la varsta iubirilor platonice...laughing
Incearca sa te controlezi urmarind filmele sau ascultand muzica lui.
Nu cred ca ai sanse prea mari...
I am sorry for yousadsadsad

| Dragosgan a răspuns:

Slabe sanse. poate chiar imposibile! nici un star american nu s-ar uita la cineva din romania.incearca sa iti scotii asta din minte sau fate cel mai bogat tip(a) din romania, si daca vei fii asa bogata poate, poate il vei cucerii.Asa simplu sansele de al cucerii sunt:0%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai puea, dar nu ai putea. Sunt multe staruri pe hi5! Daca vrei mai multe detalii, contacteaza-ma pe privat!

| Thestiffmeister a răspuns:

Culca-te si viseaza...