| chocholate a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc o fata care ma place da nu ea nu stie ca eu o plac?

Răspuns Câştigător
| anonima79 a răspuns:

Vb mai mult cu ea,sun-o,vb pe mess,bagate mai mult in seama, si incetul cu incetul poti sa-i spui ca e draguta, daca vrea sa iesiti la un suc...si vedeti voi.succes sper sa-ti fie de folos.big grin

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pai, inseamna ca daca ai incerca sa te imprietenesti cu ea, ea ar face la fel. Pentru ca daca ea te place 0 sa se simta bine in preajma ta. Sunt 3 notiuni cum sa cuceresti o fata=]] :

-sa te speli! =]]
-sa nu fi antipatic, si sa vb in sictir! happy
-si sa stii ce ii place fetei ca sa ii faci dorintele!

Aaaa. Si fetelor le place Ciocolllata!

| MissmysteriousS a răspuns:

Pur si simplu sa-i arati atractia ta pentru ceea ce simti tu, mai intai sa te imprietenesti cu ea iar apoi sa-i spui ceea ce simti, dar sa nu te duci la ea sa-i spui din prima clipa ca o placi...

| basexcu a răspuns:

Pai ea e deja cucerita laughing