| HappehKnife a întrebat:

Îmi place foarte mult trupa The Knife şi vreau să downloadez câteva melodii. Unele le-am descărcat deja, dar sunt câteva care nu le găsesc. Îmi puteţi spune unde găsesc melodia Silent Shout. Defapt, îmi puteţi da un site unde pot downloada melodii? Pe fişierulmeu.ro nu am găsit, iar pe mediafire nu prea mă prind unde dau search, ca să caut melodia. Mă ajutaţi, please?

1 răspuns:
| crazygirlyo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VxqeRMoYA5g aici e melodia.

Sfatul meu e sa-ti iei progamul asta :
http://www.dvdvideosoft.com/

1. Dupa ce il instalezi dai pe mp3 audio
2. Dupa free youtube to mp3 converter
3. Dupa ti se deschide o fereastra unde bagi linkul de la melodia care o vrei si dai downloade-zi.

Eu de acolo imi descarc muzica si e foarte usor si se ia si repede. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?