| mhn24 a întrebat:

Imi place Mika.
Nimic anormal, dar...
Vad ca multi nu ma agreeaza doar pentru acest lucru. Au incetat sa mai vorbeasca cu mine. Acum doar putini inteleg. Si multi nu observa, dar in comportamentul meu se regaseste mereu un vers din We are golden sau Grace Kelly...
Si nu stiu. Imi pierd prieteni la care tineam doar ca imi place de un asa-zis "fanatic dement scarbos cu voce pitigaiata". Ceea ce nu inteleg e ca acea voce pitigaiata este incredibilul ton de 5 octave.
Si uite asa devin retras.
Nu stiu. Pentru a-mi face prieteni trebuie sa renunt la o chestie care imi place? Nu pot sa renunt la aceasta forma de muzica, deoarece, daca vreau sau nu, se regaseste in mine in viata de zi cu zi.
Acum nu stiu ce sa fac. Raman confuz. Prefer sa raman ciudat decat sa renunt la acest cantaret... ceea ce nu e mare diferenta de ce eram si inainte sa-mi placa.
Astept pareri sau sfaturi, orice. Multi ma urasc doar pe faptul ca imi place Mika, fara ca macar sa ma cunoasca cu adevarat.
(E cea mai stupida intrebare de pe site, stiu.)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Angel1995 a răspuns:

Mikaaa\m/

Rain-my favourite.

E ok... e treaba ta. daca iti place iti place.cine nu te accepta asa cum esti.sa te lase in pace.

Peace!

| floare a răspuns:

Daca nu te accepta asa cum esti, atunci nu-s prietenii tai.