| MalinaH a întrebat:

Imi place sa citesc foarte mult si am citit toata seria amurg de stephenie meyer si gazda tot de s.meyer va rog dati-mi idei de carti scienes fiction sau carti cu vampiri. cel mai bun raspun primeste fndita

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

The vampire diaries, cartii de king, Anne rice, John Soul

5 răspunsuri:
| louis3 a răspuns:

Seria vampirii sudului:Morti pana la apus; Moartea la Dallas; Clubul mortilor; Moarta pentru toti; Mort de-a binelea; Categoric moarta; Morti cu totii de Charlaine Harrisbig grin...sunt absolut genialetongue

| anca_3211 a răspuns:

Sa stii ca si cartile stil vechi au farmecul lor, dar daca iti place mai mult literatura contemporana, poti incerca sa cauti cartile ce stau la baza filmelor tale preferate.
Mult succes!

| justagirlll a răspuns:

Si academia vampirilor

| alexpopa a răspuns:

Buna Malina,

Carti despre vampiiri iti recomanda colectia autorului L. J Smith. Cartile sale sunt disponibile la libraria colibris.ro, la doar 28 de ron si livrare oriunde in tara in maxim 48 de ore.

http://www. colibris.ro/the-vampire-diaries/ro/

| matt a răspuns:

Anne Rice iti recomand