| doubleb a întrebat:

Imi placea o melodie house dintr-un club si am fost la dj sa imi zica cum se numeste si mi-a zis ca "BREATH" e house... dar nu o gasesc pe youtubestraight face...sunt doar din astea rock ceva de genu crying Dau funtita:X care imi spune care este melodia:X

4 răspunsuri:
| Username01 a răspuns:

Decilaughing
ar putea sa fie pink floyd, prodigy, breaking benjamin, sean paul, g dragon, disturbed, faith hill sau blu cantrell
da` nu cred ca e niciunu`.rolling on the floor
nu sunt sigura incearca si vezi daca e bun vreunulaughing

| doubleb explică:

Teosweet m-am uitat la toate si nu ecrying si bee nici aleaworried...astept pana sambata si daca o mai baga sa imi mai zica odata poate mi-a zis alta

| bee_2378 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5wfmXzat3hM
sau
http://www.youtube.com/watch?v=AlAFdbspuBc
asta e tot ce am gasit. sper sa-ti fie de folos...;)