| Horacious a întrebat:

Imi poate face cineva rost de negativ la piesa "Smiley - Aprinde Scanteia"?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Inca nu a aparut oficial varianta karaoke.
E vei gasi probabil pe contul lui Smiley de Youtube, la fel cum s-a intamplat si cu piesa Vals.
Eu zic sa ii scrii in privat, poate obtii versiunea mai repede (sau macar sa-i sugerezi sa o puna pe contul oficial de Youtube).

| Horacious explică (pentru dannyel86):

Mersi! Nu prea cred ca o sa am sanse sa-mi raspunda pe privat, deoarece nu cred ca as fi singurul care i-ar scrie happy

1 răspuns: