| andra16 a întrebat:

Imi poate spune cineva cate 5 melodii dar frumoase scrise de puya?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Puya nu scrie melodii. El are oameni care se ocupa de astawinking La fel ca si cu biberon, curcana sau alti din-astia. Ei nu au scris in viata lor o melodie, insa se cred mari artisti.

| ExpertInMuzica a răspuns:

Puya Puya Puya ce vedeti la omul acesta? El scrie melodii care nu prea au sens! El canta despre lucruri care mie chiar nu imi pasa!
El nu va scrie niciodata melodii frumoase ce nu intelegeti?

Sper ca...

| Duudy a răspuns:

Singura care imi place e melodia Pesti mici big grin
Restu oh go on.

| Anonim693 a răspuns:

Puya-change, puya-pun stop...de maine, puya-doamna si bagabontul, puya-fresh, puya-blah, blah, puya-undeva in balcani, puya-sus pe bar, puya-supa girl, puya-vip, puya ft sisu-misca-te.etc.funditzza?batting eyelashes

| yumii a răspuns:

Well,

-fresh
-V. I. P [feat Kamelia]
-undeva in balcani [asta e cam old big grin]
-Change
-secret discret [feat alex velea on the phone

| Cortex a răspuns:

Puya - sus pe bar
puya - misca-te
puya - muzica de camera
puya - foame de bani
puya - tupeu de borfas
de pe vreme cand puya canta muzica.iti mai puteam zice dar ai zis doar 5tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista melodii frumoase scrise de Puya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glnfgmlhdfgnbvclng

| claudiu_9632 a răspuns:

Pentru toti cei care spun ca puya nu are talen si ca muzica lui nu are nici un sens! sa stiti ca va inselati! puya are foarte mare talent, si melodiile chiar au sens. de fapt au pentru baietii de strada care stiu cum e viata de cartier si stiu ca trebuie sa fi tare sa nu treaca nime peste tine. deci piesele pui chiar au inteles!