| Ioscaa1 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=5jj0NIMQ6ro
Funda. Mersi.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.infomusic.ro/......i-in-2014/
Nu s-au facut anunturi oficiale despre asta, inca.

| Ioscaa1 explică (pentru CautNume):

Nu cred ca este raspunsul la intrebarea pe care am puso.Si nici macar nu is din Bucuresti este cel mai de **** oras.Eu am intrebat daca stie careva cine canta acea melodie nu cine va canta in melodie. Durex isi cere scuze pentru nasterea ta!

| CautNume a răspuns (pentru Ioscaa1):

Linisteste-te, frustrato laughing

| CautNume a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vizitezi un medic, vorbesc serios.A, da, si un profesor de romana.