| MyNameisEduard a întrebat:

Îmi poate spune cineva numele melodiei din acest anunț de la Emag daca il știe? Shazam nu mă ajută...
https://youtu.be/yMgccBDhtT8

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Piesa nu poti sa o gasesti din doua motive unul e ca piesa e facuta special de un editor pentru acest clip si al doilea este ca e prea scurta sa o gaseasca shazam.

| MyNameisEduard explică (pentru aditimus):

Nu cred asta pentru ca aceasta melodie am auzit-o acum ceva timp la un youtuber

| aditimus a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Tot asa scurta?

| MyNameisEduard explică (pentru aditimus):

Nu cred ca era mai lunga, era într-un intr-o sau outro(nu-mi mai amintesc youtuber-ul)

| aditimus a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Atunci salveaza piesa asa cum este ea