| CrazyGiirlCezy a întrebat:

Imi pune-ti si mie intrebari si provocari? Nu de pe site-uri ci de ale voastre.Eu o sa va raspund printr-un video pe youtube. Cat mai multe. Care sunt cele mai interesante intrebari si provocari primesc funda!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Să mor decancer dacă am înţeles ce vrei tu să faci.
Dar aruncând o privire la playlist-ul tau de la profil...mai bine nu. Nu pune nimic de pe youtube...

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Wøodenpints):

Vrea să se apuce de vlog, mă. Tu să pui întrebări şi ea să se filmeze răspunzând.

| CrazyGiirlCezy explică (pentru Zeflemitoarea):

Exact! Domnu stie tot. Daca sti pune intrebari si provocari.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Aaa,vlogeri,urâtă naţie de oameni...

| CrazyGiirlCezy explică (pentru Wøodenpints):

Tampitu dracului!

| Wøodenpints a răspuns (pentru CrazyGiirlCezy):

Uşurel băi puţă. Ia uite ce părere am eu despre vlogăraşi dinăştia pufoşi ca tine:
http://wooden91.blogspot.ro/2012/05/vluzari.html