| VideoBloggg a întrebat:

Lasati-mi provocari! laughing

Este pentru un video cu provocari pe youtube!
Cele mai nebune provocari >--- Fundaa!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Strage 1 milioni de vizualizari la filmul pe care il faci, sa vad asta provocare

| FatUglyVirgin a răspuns:

Sari de pe bloc. as vrea sa vad asta.

| Husky2000 a răspuns:

1.Mananca o ceapa ca pe un mar.
2. Tine in mana gheata si sare in acelasi timp.
3. Bea cola cu tuica.
4. Fumeaza ketchup
5. Pune pe o felie de rosie mustar si smantana si manac-o.
6. Mananca scortisoara
7. Du-te la un perete cu o carte de joc si in timp ce cartea cade trebuie sa o prinzi cu capul.
8. Du-te pe strada, iti dai pantalonii jos si strigi in gura mare sunt un prost.
9. da-te cu schiurile pe strada.
10. Spala-te pe maini cu suc
11.Du-te la 12 noapte in cimitir.
12.Du-te langa un om de pe strada si incepe sa urli
13. Pune pe o farfurie tot felul de chestii( mustar, smanatana, sos de rosii, branza, ciocolata), toate amestecate si apoi pune-ti farfuria pe fata.

| DeeaAndreea92 a răspuns:

1. Spunele parintilor tai ca esti gay.
2. Mergi la strand/piscina imbracat cu geaca groasa, caciula, fular, ghete etc
3. Mergi pe strada si incearca sa saruti cele mai urate fete.
4. Bea un shot de otet.
5. Inghite o lingurita de scortisoara.
6. Bea tequila, dar tragi sarea pe nas, bei shot-ul si storci lamaia in ochi. O sa traiesti cea mai tare senzatie laughing

| ComanA a răspuns:

sa iti spun mai jos mai multe provocari iar tu decizi cui i le puibig grin

1)Linge oglinda
2)Scrie de la 0 la 10 cu fundul pe perete
3)Da-te cu capul de podea(astfel se va apleca si atunci ii veti da cate un sut in fundlaughing )
4)Scrie un sms de dragoste si trimite`l unui numar aleator.
5)Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
6)Mananca o bucata de ciocolata cu mustar pe ea
7)Spune-i persoanei de care esti indragostit(a) ca ai vazut pe geam o vaca cum zbura
8)Freaca-ti urechea de cea a lui... cutare...
9)Atinge-ti nasul cu limba
pentru urmatoare ai nevoie de un castron pliiin cu frisca in care pe la mijloc asa pui o capsuna sau o cireasa
iar persoana provocata va trebui sa incerce sa ia fructul doar cu limbalaughing
11)Mergi in 4 labe si fa ca trenul
12)Mananca niste hartie

| Andrey8064 a răspuns:

Sari in fata unei masini (de preferat viteza mica pentu a nu pati ceva grav), te prefaci ca esti inconstient, daca conducatorul iese din masina si se indreapta sper tine tu te ridici si îi spui in felul urmator : "Daaa trebuia sa mor?". laughing