| Bia_6294 a întrebat:

Imi puteti da mesajul Madalinei Manole gasit pe telefonul sotului ei, exact asa cum era? Nu cum spun cei de la TV.

Răspuns Câştigător
| D[:x] a răspuns:

Se spune ca familia nu a dorit sa faca public mesajul. A dorit sa-l pastreze doar pentru familie. Se stie ca in mesaj a spus: stie ca este iubita si ii pare rau.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ştiu că sunt iubită. Îmi pare rău, dar nu mă mai simt frumoasă"

| RloveR a răspuns:

Familia a dorit ca mesajul sa nu fie publicat!

| lor3danna a răspuns:

Familia nu vrea sa faca public mesajul dar in el scria ceva de genu:"Stiu ca sunt iubita, imi pare rau pentru gestul ce l-am facut dar nu ma mai simt frumoasa"... DUMNEZEU SA O IERTE chiar era o femeie foarte frumoasa al anii ei...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tuta esti