| Leea1234 a întrebat:

Oameni buni...eu nu stiu ce sa mai cred, cu totii stim sfarsitul tragic al MADALINEI MANOLE, am vazut editiile speciale de la pro tv, si am mai vazut asta
http://stiri.acasa.ro/......-de-Petru-
voi ce credeti, cine minte, sau mai bine care-i adevarul?
(ramane sa lasam timpul sa treca, si sa vedem daca "premonitiie" doamnei HARRA se adeveresc)

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa mai cred! Oricum sotul ei e dubios rau de tot! Nu inspira incredere deloc! straight face

| Nicoleta a răspuns:

Eu nu il condamn pe sotul madalinei deloc.
Nici nu cred ca ar trebui acum sa mai cautam un vinovat. Unicul vinovat e chiar ea, ca ea si-a luat viata.Nu i-a luat-o nimeni.
Pacat de ea si de tot ce a lasat in urma.Ma gandesc la copilul ei in special.
Am tot auzit ca parintii vor custodia copilului.Eu cred ca acelui copil ii va fi mai bine alaturi de tata decat cu bunicii. Orice copil ar vrea sa stea cu parintele lui natural, nu pe la rude.
Cat despre asazisa doamna Harra, care nu vrea altceva decat publicitate, e o mare escoraca.Cand ii vad faţa ma si bufneste rasul

| Deiiiuu a răspuns:

Cu siguranta sotul madalinei minte. Cine stie ce s-a intamplat intre cei doi.