| Magnus a întrebat:

Imi puteti spune careva daca Meshuggah sunt satanisti?

9 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu cred...majoritate trupelor de metal extrem au o problema cu crestinismul, de fapt au o problema cu religia in special.
Si... oricum, care ar fi problema?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nah, sunt doar de căcat.

| aliceinchains a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

De ce?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru aliceinchains):

Melodii repetitive şi simple.

| aliceinchains a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Hmm, mie îmi place trupa, e ok, merge.
Off-topic: Da' tu care eşti, ce nume aveai înainte? thinking

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru aliceinchains):

SongsoftheSabbathSacrifice.

| Magnus explică:

Ma asteptam la un raspuns mai clar, dar marog laughing

| aliceinchains a răspuns (pentru Magnus):

Nu sunt sataniști. Trupe gen Gorgoroth sunt și alte câteva, majoritatea fiind de black metal.

| Magnus explică:

Sunt destul de obsedat de religie incat sa-mi pese de ce ascult rolling on the floor, stiu, este o porcarie. Meshuggah chiar imi plac dar parca transmit un mesaj destul de dubios. Oricum THX tuturor pentru raspunsuri!