| Krystal2345678 a întrebat:

Imi puteti spune niste nume de trupa nou? multumesc si daca puteti sa-mi dati si niste nume de membri ai trupei (2 membri). Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Sleeping With Sirens
Black Veil Brides
Pierce The Veil
Asking Alexandria
City In The Sea
Attack Attack!
sunt destul de noi...

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Rakanishuu):

Să mori tu? Dacă acum le-ai descoperit tu nu înseamnă că-s noi.

| TheStory a răspuns (pentru Rakanishuu):

Da bravo frate, astea sunt noi.

| Rakanishuu a răspuns (pentru TheStory):

laughing) Multumesc. multumesc frumos ^^

| Rakanishuu a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Sa mori tu ca acum le-am descoperit? Mie mi se par destul de noi. Da' nu ma lua cu " Sa mori tu? " ca la taranoaia. Poate sa aiba si 10 ani si sa fie noi, depinde si ce/cum canta.
Dar tu... nestiutoarea dracu care te apuci repede sa comentezi ce nu stii. Sugi ****, ia **** ca nu esti decat o muiere nefututa care isi pierde viata in fata calculatorului in loc sa spele vasele.

| Krystal2345678 explică (pentru Rakanishuu):

Gata cu cearta! si multumesc mult! LastResort1029

| Rakanishuu a răspuns (pentru Krystal2345678):

N-ai pentru ce. happy

8 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Imi dau seama dupa intrebarea ta ca ai ascultat toate formatiile bune, si saracul/saraca de tine nu mai are ce sa asculte sad
La ce ai in playlist, imi dau seama ca n-ai ascultat nici 0, 00001% din muzica buna.GFY.

| Krystal2345678 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ma pis pe tine :* nici nu ai de unde sa stii ce ascult si ce nu ascult. fas!