| RaBiOsA a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se cheama cantareata si numele piesei din video-ul despre care o sa va zic eu acum? Pai era o melodie cantata de o tanara din America, o negresa. In video ea juca doua roluri, o data era imbracata in rosu si o data in negru, in haine de latex mulate pe ea si avea parul strans in coada. Scenariul video-ului se bazeaza pe un duel sau un razboi. Am un lapsus acum si nu mai imi aduc aminte nici cine canta si nici numele piesei.

Răspuns Câştigător
| JaayJaay a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dwfKZ-1jyiw&ob=av2e Kelly Rowland - Commander

| RaBiOsA explică (pentru JaayJaay):

Da, asta era videoclipul pe care il cautam. Mersi mult pentru raspuns!

1 răspuns: