| DedeDedycz a întrebat:

Imi puteti spune si mie toate melodile lui Maximilian.

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/maximilian/muzica-maximilian/ ai acolo clipuri, muzica, discografie poate te ajuta.

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Il gasesti pe wikipedia :)) - http://ro.wikipedia.org/wiki/Maximilian_(rapper) si acolo gasesti albumele lui si cauta dupa albume si vei gasi si melodiile

| DedeDedycz explică (pentru InVisible99):

Am intrat deja pe wiki dar acolo nu am gasit ce vroiam, adica toate titlurile melodiilor! deci am nevoie de TOATE melodiile lui ( si featuring-urile facute cu alti interpreti de muzica)

| InVisible99 a răspuns (pentru DedeDedycz):

Http://www.bestmusic.ro/maximilian/muzica-maximilian/ ai acolo clipuri, muzica, discografie poate te ajuta.

| KibumA a răspuns:

Maximilian-„P!@#$ la volan"
-„Aseară... (Haș-Haș)"
-„Maxim, am spus!"
-„Sophie"
Sper ca te'am ajutat, FUNDA?:*