| deffect a întrebat:

Imi recomandati si mie niste artisti hip-hop romani si americani? Va roghappyin afara de parazitii, ombladon, cheloo, cumicu, spike, guess who sau eminem.Multumesc

Răspuns Câştigător
| shalimar a răspuns:

Method man, redman, busta rihmes, raekwon, jay-z, snoop dog, p. diddy, dr. dre, nas, r.kelly,nelly,missy elliot, wu tang clan, x-zibit, gostface, gza. ti-am spus ce am in playlistul meu momentan.sunt mult mai multi foarte buni doar ca nu am avut timp sa le copii muzica inca.depinde acum de ce fel de muzica vrei:comerciala sau muzica underground? eminem are multe melodii comerciale. daca vrei underground iti recomand wu tang clan.iti mai dau si un link unde gasesti multe melodii hip hop americane http://preservationofhiphop.blogspot.com/

15 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nimeni Altu' - Fi ai bravilor soldati
Sdst - Ingeri deasupra Romaniei
Sdst - Scrisoare de pe front
Nimeni Altu' - Nopti prea lungi
Ctc - Pentru cine
Parazitii - Fii pregatit
Ombladon - Comunicat
Cheloo - Entre
Veritasaga - Nu meriti
Kst - Gestapo
Kst - Honor et patria
Butch - Fiul risipitor
Kazi Ploae si Specii - Patria
Immortal Technique - The cause of death

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru flow, de la noi din ţară ţi-l recomand pe Skizzo Skills. Pentru versuri ar fi: Veritasaga, Vescan, Cedry2k, KaTaNa, Dagga, Nord, R. A. C. L. A., Nimeni Altu, CTC, Scooby, Gani, iar străini: Cypress Hill, DMX, Ice Cube, Ja-rule, Xzibit.

| Brotacelu a răspuns:

B. U. G Mafia?! :D

Pai incearca si El Matador [frac, ois rap] e super
http://www.youtube.com/watch?v=wamDDed0v0A

| alecs871 a răspuns:

Nane happy, are super melodii, si spune destule despre adevarata Romanie, despre lumea care populeaza aceasta tara si multe alte melodii, deja are 5 albume.

| andalu a răspuns:

Jedi mind ticks, immortal technique

| mary_5801 a răspuns:

2pac categoric.nimic nu egaleaza.

| madtiger a răspuns:

Romani : Vescan, Cedry2k, Veritasaga, Zale, C. I. A, Cheya Crew, MC.RAM, Royal Hip Hop.

Straini : Wu Tang clan, Tupac, Busta Rhymes, Ludacris. o sa gasesti tu mai multi sper sa iti placa happy

| d2o3r5 a răspuns:

Mda...
Din Romania iti recomand: Cabron(cel mai tare flow)
Din America: Scarface, 2pac, Ice Cube, Twista, Nas, Common, The Notorious B. I. G. etc

| d2o3r5 a răspuns:

R: Cabron
A: Scarface, ice Cube Tupac

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Nu ma asteptam sa nu-l mentionezi pe Nimeni altu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si east side boyz; tupac; david banner cu melodia get like me; lil flip; crime mob; j wess; 2xl si bineinteles x zibit

| OvidiuNervosu a răspuns:

Ice cube, snoop dog, the game, cia, tataie, marijuana, mario, si nu mai prea stiu big grin

| kagome125 a răspuns:

Michael Jackson, lady gaga, pitbull, jay-z

| moglan a răspuns:

Cauta pe youtube: kazi & specii - amenintarea maimutei Promo, asta daca stii sa aprecizi niste oameni cu talent happy