| DianaIsHere123 a întrebat:

Imi recomandati va rog trupe de rock? DAU FUNDA TRUPELOR CARE IMI PLAC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metalica,Pink Floyd, Beatles, Red Hot Chili Pepers, Linkin Park, Guns'n'Roses. FUNDA?

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.metalhead.ro/trupe/
(Red Hot Chili Peppers, Metallica, Linkin Park, Pink Floyd, We Are The Fallen, Nightwish, 30 Seconds To Mars, Alice Cooper, Three Days Grace, Within Temptation, Breaking Benjamin, Coldplay, The Eagles, Korn, Nickelback, Nirvana, Rammstein, Skillet, Queen, Trooper, Vama si, trupa mea preferata, Evanescence.)

| Rose123 a răspuns:

Linkin Park
Skrillex
Evanescence

Cel putin eu asta ascult. Sper ca ti-am fost de folos happy

| Indestructible a răspuns (pentru Rose123):

Skrillex nu-i trupă. Cu atât mai mult, nici măcar nu cântă muzică rock.

| Sorin_Bumba_1993 a răspuns (pentru Rose123):

Skrillex nu ii o trupa si nici nu canta rock I don't want to see!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu-ţi recomandăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca skid row, nu sunt foarte multi care ii stiu, din cate am observat, dar sunt buni:
http://www.youtube.com/watch?v=LAQq72ULF_g

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

-da-mi voie să te contrazic

| anonim_4396 a răspuns (pentru fadnox):

Iti dau voie. As fi spus chiar ca sunt placut surprinsa, dar te stiam, te-am vazut la mai multe intrebari. Deci cand am spus ca nu sunt foarte multi, te calculasem deja si pe tine si pe RockinLife, etc.
Dar stiu destui rockeri care n-au auzit de ei, sau au auzit si n-au incercat. Pierderea lor.

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda

| nowar a răspuns:

Pentru inceput thinking ...The Beatles,The Doors, Guns 'N' Roses, Metallica apoi poti incerca Green Day, Slipknot, Sum41..depinde ce gen al rockului crezi ca te caracterizeaza big grin

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai nu stiu rock da incearca cai verzi pe pereti.

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Uite o trupa de rock pe care o asculta varumiu Pantera