| Arwen a întrebat:

Îmi spuneți vă rog niște melodii sau trupe de muzică rock care vă plac in mod special?
Nu dau fundă.
Puteți să motivați și de ce plac?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Three days grace, shinedown, apocalyptica, epica,flyleaf, nonpoint, paramore, tokio hotel, seether, alesana, papa roach

| Wildie a răspuns:

Pai de obicei nu imi place rock-ul, insa imi place Avril Lavigne - My happy ending si What the Hell

| tixytix a răspuns:

Green day.anti-flag,tool,my chimical romance.bon jivi, the killers...sunt foarte multe.

my chimical romance-teenagers
my chimical romance-nanananana
my chimical romance-SING
green day-holiday
green day-bulevard on broken dreams
green day-american idiot
green day-cicarettes and valentines
green day-basckets case
green day-21 guns
green day-wake my up when september ends
green day-21 century
astea sunt doar cateva...imi plac pentu ca in general muzica rock te poate ajuta cand treci printr-o situatie grea...si stii cum se zice
RAMAI CU PRIETENII SI CU MUZICA, IAR DACA PRETENII TE TRADEAZA RAMAI DOAR CU MUZICA

| Plague a răspuns:

Rockul are MULTE subgenuri...si trupe sunt cu tona. recomand Guns n' Roses, red hot chilly peppers, nirvana, metallica, the scorpions, AC/DC, alice cooper, the doors, helloween, him, system of a down, linkin parca, evanescence si avantasia...si ceva mai romanesc - cargo, clar happy. enjoy the music

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac im special trupele mai vechi guns n'roses, led zeppelin, ac/dc, the beatles.

Dar ascult si trupe mai noi.
Rock are multe subgenuri care se trag de la ala mai nou trupele de acu sunt asa zisele trupe "emo" punk etc.