| isa_7878 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste melodii ceva mai noi`si faine logik, ca nu prea mai stiu ce sa ascult.pls`...mersi` anticipat`... dau funda daca asa`.tonguebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi ce înseamnă frumos pentru mine poate că nu înseamnă pentru tine şi judecând după superficialitatea şi dezinteresul în a scrie măcar trei rânduri corect te asigur că aşa e. Cerând numai ce e nou trebuie să înţeleg că ai ascultat toate melodiile din istorie până acum, nu? „Vreau muzică faină" e una dintre cele mai tâmpite întrebări pe care le văd aici, de parcă toţi am fi roboţei şi am asculta acelaşi lucru cu ăla de a pus întrebarea.

| irinaaa a răspuns:

Morandi-rock the world
Lauryn-gipsy queen
Jesse McCartney-shake
David Guetta-take a chance
Mario Bischin-I. D lover
David Guetta-it's the way you love me
Dan Balan-justify sex
Basstype-autumn
Deepcentral-music makes me free
Sper ca iti plac ^^... Funda?happy

| CrazySunshine a răspuns:

Selena Gomez:Naturally, Kiss and Tell, Tell my shometing i don't know, Round and Round; Miley Cyrustonguearty in the U. S. A, Can't be tamed, The climb, Ice cream freeze, When i look ay you; Demi Lovato:Remember december, here we go again, don't froget; Lady Gagatongueoker face, bad romance, paparazzi, just dance, love game; Alexandra Stan:Lolipop(pampamparam); Inna:Hot, Amazing, 10 minute.

| isa_7878 explică:

Stii ceva Спинесхиверс? daca nu ai nimic interesant de spus, abtine-te.nu ma plictisi.eu am intrebat asa ca idee. daca nh`ai chef sa dai, scuteste`ma...si vb cum vreau.nu cred ca esti u in mare masura sa`mi spui cum sa scriu sau nu...pfffai`