| crazyblue a întrebat:

Imi trebuie un profesor de pian. Iubesc pianul si vreau neaparat sa invat o melodie

Răspuns Câştigător
| InuIo a răspuns:

Ai putea sa mergi la o scoala de muzica si sa intrebi daca un profesor de acolo ar vrea sa te invete ceva si stabiliti pretul pe ora. Acuma depinde si de varsta ta. Daca nu esti prea mare ai putea merge sa faci ore pe gratis dar la alt instrument si sa optezi pentru pian ca al doilea instrument[se poate numa din anul 2]. Eu asa am facut.

| crazyblue explică (pentru InuIo):

Mersi mult, dar nu prea am timp pentru o scoala de muzica. Mama ma crede "fata de zece" si vrea sa ajung la cel mai bun liceu. mrg. oricum buna idee

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Vezi sa nu patesti ca tipa de la Sf.Gheorghe,care se indragostise biata discipola,de saracu' profesor de pian. Poate faci,maica, un caz, ca sa faci niste rating.Allah ajuta!batting eyelashes

| crazyblue explică (pentru Dumnezău):

Ehh nu ajung chiar asalaughing

| firinelu a răspuns:

Pentru cei din Bucuresti, gasiti aici:
http://cursuridepian.uv.ro