| TeREe a întrebat:

Imi ziceti noile melodi ale justin biber si adrian tutu?

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Se scrie Bieber. Justin lucreaza in prezent la viitorul album asa ca mai asteapta pana in noiembrie pentru multe melodii noi. Cea mai noua se Ladies Love Me.(inainte a fost Wind it ) dar nu sunt melodii de album,sunt pur si simplu melodii pentru funwinking :X

@andralovesyou won't stop, dr bieber, born to be somebody, latin girl nu sunt noi oh go on.
heartache este un demo.nu e oficiala.
believe este doar un demo pentru noul album.
this dream is too good nu e justin.
all things nici nu e o melodie. e tot un fel de demo pe care justin l-a inregistrat cu christian beadles.

| PιxιeLovesYa a răspuns:

Offtopic : Nu înţeleg de ce poluaţi TPU cu întrebări de genul ăsta. Exista Google, pentru Dumnezeu! În plus, poţi folosi şi YouTube-ul, dacă, desigur, tu fan Bieber, ştii să-l foloseştiwinking.

Ontopic: Habar n-am...don't judge me, I made an offtopicwinking

| Lilly_6642 a răspuns:

Adrian tutu:
-Sunt roman deci pot
-Dansez pentru tine
-Poveste
-Iubiti-va parinti
-Arata ca poti
-O inima fara speranta
-Un inger pierdut
-E evident

Jb Nu styiu happy

| AndraLovesYou a răspuns:

Justin bieber:
chris brown ft JB next to you
JB ft sean Kingston won't stop
Ride
Latin Girl
Heartache
born to be somebody
Dr Bieber
Belive
This dream is too good
All things
JB ft Tory Lanez wind it
Jb ft Yung Rekz swag so mean

adrian tutu nu stiu sad