| Cosmina_1622 a întrebat:

IN ce an va veni Justin Bieber in romania? 2010 sau 2011 dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Nu a pomenit nimeni de el. Poate ca pana in 2011 nici nu va mai canta. laughing
Nu va veni nici anul acesta, si nici anul viitor.Asta e clar. Poate vine atunci cand i se mai duce succesul(daca mai ramane mult in acest domeniu, muzica), cand doar romanii vor fi fraierii care sa dea bani ptr.concert cu el.
Scuze pentru. fani. N-am nimic cu baiatu', e.chiar dragut, dar nu cred ca il va tine mult succesul asta.

167 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Daca vrei concert concert, atunci vine la anul'
Daca vrei un concert privat acustic s-ar putea la sfarsitul anului asta.

| bfvhjcv a răspuns:

In 2012.am vazut pe net un interviu cu el si spunea ca s-ar putea sa vina in 2012 in romania

| BabyPink a răspuns:

În 2050laughing. Doamne, cum să vină JB în România?laughingNici nu s-ar uita la noi laughing. La ce criză e aici.

| HinnaBunneh a răspuns:

Alezandra esti o proasta laughing justin vine s ajute orfani :*

| BloodMagickNecromance a răspuns:

M-am informat.sii.stiu sigur ca vine vara asta in 2010 happy

| ElectricChapel a răspuns:

Cred ca nici macar nu a auzit de Romania

| Alice180297 a răspuns:

Cica vine anul asta. Poftim?laughing. Nu e adevarat laughing. Eu pe lista lui nu am vazut nici o Romania din pacatelaughing Si sa spunem ca ar veni. De unde luam biletele la concert? [[ cel/cea care a zis sa facem tot ce putem si sa luam bilet

| anca_2642 a răspuns:

Mai bin sta acolo la el acasa decat sa vina la noi,

| Symonel10 a răspuns:

Am vazut la stiri si au spus ca va veni in primavara anului 2011.

| BroascaCuElice a răspuns:

Toate pitipoancele in adora:]]

| yulian4k a răspuns:

| XLittleGirlX a răspuns:

Va veni anul acesta in 2011!

| yumii a răspuns:

Am auzit la stiri ca i se facuse mila de copii orfani din Romania [nu li se ofera dragost sau ceva de genul big grin] si planuieste sa vina in Romania. happy

| sandrin4sabin a răspuns:

Eu sper sa nu vie laughing

| Metaler a răspuns:

In 2011 din cate stiuwinking

| Iustiina a răspuns:

4 iunie sau iulie 2011 fundita?

| MeGeorGiAnna a răspuns:

A venit de s-a spart.erau niste zvonuri cum ca vine in Romania in iulie 2011.si ce a mai venit, cred ca toata tara a fost la concertul lui.da de fapt de unde ca draga noastra tara era pe lista "s-ar putea sa vin daca am eu chef si nu imi este lene" dar... de unde atata lapte si miere ca nu a venit si am impresia ca my world tour este incheiat ce ceva timp.Deci ce pacat.nu cred ca vine nici anul asta...cica speranta moare ultima.vedem noi, nu?

| andreutssa20 a răspuns:

Vine in primavara 2011 100%winking
da mai bine puneti mana pe engleza daca vreti sa vb cu el laughing

| GrEeNHeArT a răspuns:

Se spune ca va veni in primavara aceasta dar inca nu este sigur.

Si pentru ceilalti care au comentat despre el ca nu va veni in Romania sunt doar carcotasii, adica tara noastra ce are sa nu vina justin bieber aici. este o tara chiar frumoasa.de ce trebuie sa va ganditi numai la partea proasta a romaniei. uitati de criza asta care a fost si ea o minciuna.mai cautati poze din Romania si va convingeti ca este o tara foarte frumoasa!

| Anonim1a a răspuns:

Oameni buni voi sunteti intregi? cum sa spui "va veni in 2010"? nu santem in vara anului 2011? voi sunteti chiar dusi de-acasa?!?!?! scuze expresia dar asa e..."luati-va bilete pentru concertul din 2010":O:O:O omg ce lume:O:O:Oasta-i Romania:O si pentru c se cearta? Ptr JB:O:O:Orolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor))rolling on the floorrolling on the floor

| Anonim1a a răspuns:

Oameni buni voi sunteti intregi? cum sa spui "va veni in 2010"? nu santem in vara anului 2011? voi sunteti chiar dusi de-acasa?!?!?! scuze expresia dar asa e..."luati-va bilete pentru concertul din 2010":O:O:O omg ce lume:O:O:Oasta-i Romania:O si pentru c se cearta? Ptr JB:O:O:Orolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor))rolling on the floorrolling on the floor halaughing)laughing)laughinglaughing)laughing

| Dyya_1494 a răspuns:

Am surse chiar de pe siteul lui oficial unde a inclus tarile in care va veni...este si Romania in anul 2011

| Ioana250 a răspuns:

BA SA STII CA succescul poate sa tina. si miley canta de cand era mica si tot mai e inca asa ca... oricum a spus ca a fost o gluma tot ce zicea in revise si pe net...si nici eu nu stiu ce sa mai red

| yuyu1310 a răspuns:

El va veni in 2011 am gasit scris pe un site http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/06/world-tour-2011.htmlja eu nu cred ca ar fi minciuni deoarece nu ar ave de ce sa minta daca era un blog romanesc mai zic si eu sa fie zvonuri dar in fine vom vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu s-a vorbit de o venire de-a lui prin Romania, mai si spui 2010 s-au 2011. Cred ca aia erau anii in care vroiai tu sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A spus pe twitter ca anul viitor va face un tur in europa pote trece si in romania speram!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu dar mi-ar placea sa vina si in romania:*:*:*:*:*:*|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vine in 2001:) iti dau dovada;) http://twitpic.com/1ckgab/full eu vad si tara noastra incercuita:P
Heey`! pentru toti fanii jb de aici care aveti hi5: http://fc-justin-bieber-romania.hi5.com luati`l voi si dati`l la alti fani:)BieberFever!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lume stie ca justin bieber va veni in vara asta pe data de 2010 asa ca faceti tot ce puteti pentru a lua bilete la cnncertul lui!