| anonim_4396 a întrebat:

În ce melodie vă regăsiți acum?

18 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Acum nu am una speciala. Dar am una în care m-am regăsit și ma regasesc mereu:
https://youtu.be/S_E2EHVxNAE

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Nostalgia Power.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Foarte tare, merci.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.
Daca mai vrei in genul acelui cantec, Buckethead mai are si altele, precum: Forever Lake, Mountain Cabin, I Love My Parents, Too Many Humans, Missing My Parents, Relic, Nautical Twilight si probabil altele pe care inca nu le-am descoperit.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Waaa...să trăiești! laughing

| StrongHeart a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=-EN5b1piGB0&ab_channel=KabarnosKabarnos

Imi trezeste un milion de sentimente acest cantec. E o melodie/rugaciune pentru victimele exploziei din Beirut de anul trecut. Ma face sa ma gandesc la ce e cu adevarat important in viata si sa apreciez prezentul, nu ne este garantata ziua de maine.

| romeo78 a răspuns:

Anotimpurile, de Vivaldi

| anonim_4396 explică (pentru romeo78):

Aveți gusturi bune.

| Invictusman a răspuns:

Veșnica pomenire

| DonEduardo a răspuns:

Daca le insir pe toate, s-ar putea sa iti pierzi zile bune citind.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/A-gZ56HJifw

Gusticel is home alone, strangers call him on the phone.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Toate melodiile celor de la Parazitii.