| RuxiKasandra a întrebat:

In filmul LoveRboy (romanesc) sunt doua piese house: una cand sunt la mare pe plaja noaptea si una dinainte. Va rog frumos ajutati-ma si spuneti-mi cum se numesc. Multumesc mult, dau funda!

3 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

De obicei piesele sunt cantate de Adda. Nu am vazut filmul dar stiu cate ceva de coloana sonora. Nu stiu daca e asta, dar ascult-o http://www.youtube.com/watch?v=Uf01AfTK3dg Adda feat Pacha Man - Loverboy

| RuxiKasandra explică (pentru Stefania96dfg):

Sunt house piesele dar multumesc oricum!

| Stefania96dfg a răspuns (pentru RuxiKasandra):

Nu ai pentru ce :*, m-ai facut sa ma uit si eu la film laughing